gameVgames
1v1.LOL RELOADED

1v1.LOL RELOADED

1v1.LOL RELOADED

1v1.LOL RELOADED

1v1.LOL RELOADED

WASD - Ruch

Mysz - Patrz / Celuj

Lewy przycisk myszy - Strzelaj

Prawy przycisk myszy - Celuj

Spacja - Skok

Lewy Shift - Kucnij / Zjeżdżaj

1-5 - Wybierz broń

F - Kilof


Budowanie

Z - Ściana

X - Podłoga

C - Rampa / Schody

V - Dach / Stożek


Edycja

E - Edytuj strukturę

R - Resetuj / Obróć edycję

B - Emote

Lewy Alt - Wolny kursor myszy

1v1.LOL RELOADED

1v1.LOL RELOADED

Deweloper: JustPlay.LOL
Ocena: 5.0 (2 głosy)
Publikacja: Września 2026
Technologia: HTML5
Platformy:
Komputer
Advertisement

Komentarze

Brak komentarzy przy tej grze. Napisz pierwszy, pojawi się po akceptacji.

O grze

1v1.LOL RELOADED przywraca znane bitwy budowania i strzelania z 1v1.LOL z odbudowanymi serwerami online, matchmakingiem i nowym systemem progresji. Główna idea pozostaje prosta: celuj dobrze, buduj szybciej niż twój przeciwnik i przekształcaj każdą ścianę, rampę i edycję w przewagę. Wskocz do areny, buduj ogromne forty obronne w mgnieniu oka, przeważaj nad swoimi przeciwnikami i zdobądź zwycięstwo royale tutaj na gameVgames!


RELOADED to niezależne, prowadzone przez społeczność odrodzenie, a nie oficjalna kontynuacja od oryginalnych twórców. Oryginalna 1v1.LOL została zamknięta 3 listopada 2025, podczas gdy RELOADED korzysta z własnych serwerów, aby utrzymać grę w działaniu.


Co nowego w 1v1.LOL RELOADED?

Jeśli grałeś w oryginalne 1v1.LOL, większość rzeczywistych walk będzie ci znajoma. RELOADED zachowuje budowanie, broń, mapy i szybkie strzelanie z trzeciej osoby, które definiowały oryginalną grę, jednocześnie odbudowując stronę online i dodając nowe sposoby gry.

Niektóre z największych dodatków i zmian obejmują:

  • Odbudowane serwery multiplayer: Online matchmaking teraz działa przez serwery prowadzone przez społeczność.
  • Ranked 1v1 Clash: Walcz z innymi graczami w konkurencyjnych meczach 1v1 i awansuj przez rankingi.
  • Battle Royale: Większe mecze Battle Royale rozszerzają grę poza małe walki budowlane.
  • Zone Wars: Walcz, radząc sobie z kurczącym się obszarem walki.
  • Tryby niestandardowe: Box Fight, Deathmatch, Zombies i inne niestandardowe gry oferują alternatywy dla regularnych pojedynków.
  • System imprez: Stwórz imprezę i graj razem z przyjaciółmi.
  • Tryby treningowe: Wolne budowanie, boty i opcje treningu celności pozwalają ćwiczyć bez natychmiastowego wchodzenia do meczów konkurencyjnych.
  • Nowa progresja: RELOADED zawiera własne funkcje progresji, w tym sezony, Trophy Road i Battle Pass.
  • Nowe konta: Progres z kont na oryginalnych oficjalnych serwerach nie przenosi się do RELOADED. Gracze zaczynają od nowa w odrodzeniu. 


Buduj podczas walki

Budowanie wciąż odróżnia 1v1.LOL RELOADED od standardowego strzelca z trzeciej osoby.

Ściany mogą zatrzymać nadchodzące strzały, rampy pomagają zdobyć wyższy teren, podłogi rozszerzają twoją pozycję, a dachy mogą chronić lub pułapkować obszary. Struktury można również edytować, co pozwala na tworzenie otworów i strzelanie do przeciwnika, zanim szybko wrócisz do osłony.

Nauka poruszania się między bronią a elementami budowlanymi bez wahania to jedna z najważniejszych umiejętności w grze.


Wybierz swój tryb gry

Nie musisz spędzać każdego meczu w tradycyjnym pojedynku 1v1. RELOADED zawiera kilka sposobów na walkę i ćwiczenie.

1v1 Clash koncentruje się na bezpośrednich konkurencyjnych pojedynkach, podczas gdy Battle Royale wprowadza znacznie większe walki. Zone Wars zmusza graczy do coraz bardziej niebezpiecznych starć, a tryby niestandardowe zmieniają zwykłe zasady, oferując doświadczenia takie jak Box Fight, Deathmatch i Zombies.

Możesz również wejść w tryby treningowe, gdy chcesz pracować nad celowaniem, budowaniem lub edytowaniem bez obaw o swój ranking.


Czy 1v1.LOL RELOADED jest darmowe do grania?

Tak! Całkowicie zaktualizowana wersja RELOADED jest całkowicie darmowa do grania bezpośrednio w twojej przeglądarce internetowej, bez potrzeby pobierania.


Czy mogę zmienić klawisze budowania?

Absolutnie. Ponieważ szybkie budowanie jest kluczowe dla wygranej, zdecydowanie zachęcamy do otwarcia menu ustawień i zmiany klawiszy budowania (Z, X, C, V) na te, które są najwygodniejsze dla twoich rąk.


Czy ta gra ma asystę celowania?

Nie, internetowa wersja 1v1.LOL RELOADED opiera się wyłącznie na twoich umiejętnościach celowania i śledzenia myszką, zapewniając całkowicie sprawiedliwą i wysoce konkurencyjną różnicę umiejętności między graczami.


Graj w oryginalne 1v1.LOL na gameVgames

Jeśli chcesz doświadczyć klasycznej grafiki, oryginalnego silnika i dokładnych mechanik, które zapoczątkowały szaleństwo bitew royale w przeglądarkach, nadal możesz grać w pierwszą wersję tutaj na naszej platformie:

  • 1v1.LOL Wskocz do oryginalnego legendarnego strzelca budowlanego! Ćwicz swoje 90s, opanuj klasyczny odrzut broni i walcz o przetrwanie na arenie, która to wszystko rozpoczęła.
Data wydania: 21.09.2026 Ostatnia aktualizacja: 21.09.2026

Jak grać

WASD - Ruch

Mysz - Patrz / Celuj

Lewy przycisk myszy - Strzelaj

Prawy przycisk myszy - Celuj

Spacja - Skok

Lewy Shift - Kucnij / Zjeżdżaj

1-5 - Wybierz broń

F - Kilof


Budowanie

Z - Ściana

X - Podłoga

C - Rampa / Schody

V - Dach / Stożek


Edycja

E - Edytuj strukturę

R - Resetuj / Obróć edycję

B - Emote

Lewy Alt - Wolny kursor myszy

Najczęściej Zadawane Pytania

Czy 1v1.LOL RELOADED jest tym samym co oryginalne 1v1.LOL?

Podstawowa rozgrywka jest celowo bardzo podobna, w tym budowanie, edytowanie i strzelanie. Jednak RELOADED działa na własnej infrastrukturze multiplayer i zawiera własne konta, progresję oraz dodatkowe tryby.

Co się zmieniło w 1v1.LOL RELOADED?

Największe zmiany są poza podstawowym systemem walki. RELOADED ma odbudowane serwery, aktualny matchmaking, progresję rankingową, imprezy, Battle Royale, Zone Wars, tryby niestandardowe i własne systemy progresji. Progres z starych oficjalnych kont nie przenosi się. 

Czy mogę grać z przyjaciółmi?

Tak. RELOADED zawiera system imprez do dołączania do przyjaciół i wspólnego wchodzenia do meczów lub gier niestandardowych.

Czy moje stare konto 1v1.LOL przenosi się do RELOADED?

Nie. Konta, skórki, monety i zakupy z oryginalnych oficjalnych serwerów nie przenoszą się na serwery RELOADED prowadzone przez społeczność. 

Czy mogę grać w 1v1.LOL RELOADED na urządzeniach mobilnych?

Tak. RELOADED obsługuje grę w przeglądarkach na urządzeniach mobilnych i ma również sterowanie dotykowe. 

Czy mogę grać w 1v1.LOL RELOADED bez blokady?

Możesz grać w 1v1.LOL RELOADED na gameVgames bezpośrednio w swojej przeglądarce, gdziekolwiek dostęp do gameVgames jest dostępny w twojej sieci.

Film promocyjny gry

Video Trailer

Developer

Zgłoś problem

Zaloguj się jako członek, aby otrzymać odpowiedź na zgłoszenia.

Przykro nam, że nie podobała Ci się ta gra.

Będziemy wdzięczni, jeśli moglibyście dać nam kilka uwag. To zajmie tylko kilka sekund.